Cadre didactice

Nume si prenume Functie didactica Functie de conducere Email Telefon Interior
Socaciu Carmen Profesor   carmen.socaciu@usamvcluj.ro 213 
Stanila Andreea Profesor Responsabil cu educaţia andreea.stanila@usamvcluj.ro 213 
Tofana Maria Profesor   maria.tofana@usamvcluj.ro 229
Muntean Edward Profesor   emuntean@usamvcluj.ro 213
Rotar Mihaela- Ancuta Profesor Director Departament IDFR USAMV Cluj-Napoca anca.rotar@usamvcluj.ro
217 
Suharoschi Ramona Profesor Director Departament II ramona.suharoschi@usamvcluj.ro 299
Vodnar Dan Profesor Prorector Stiintific-USAMV Cluj-Napoca dan.vodnar@usamvcluj.ro 213
Socaci Sonia Ancuta Profesor Prodecan activitatea de cercetare şi relaţii internaţionale sonia.socaci@usamvcluj.ro 273 
Stan Laura Conferentiar Responsabil cu cercetarea laurastan@usamvcluj.ro
269
Leopold Loredana Conferentiar Director adjunct dana.leopold@usamvcluj.ro 213  
Coman Cristina Conferentiar   cristina.coman@usamvcluj.ro 213
Mihai Mihaela Sef Lucr.   mihaela.mihai@usamvcluj.ro  
Pop Carmen Sef Lucr.  Responsabil cu asigurarea calităṭii carmen.pop@usamvcluj.ro  
Salanţă Liliana Sef Lucr.   liana.salanta@usamvcluj.ro  
Cuibus Lucian Sef Lucr.  Administrator departament lucian.cuibus@usamvcluj.ro  
Pop Oana Lelia Sef Lucr.   oana.pop@usamvcluj.ro  
Farcas Anca Sef Lucr.  Responsabil cu activităţi sociale şi cu studenţii anca.farcas@usamvcluj.ro  
Diaconeasa Zorita Sef Lucr.   zorita.diaconeasa@usamvcluj.ro  
Muresan Lavinia Florina Asistent dr.   lavinia.calinoiu@usamvcluj.ro  
Ranga Floricuta Laborant S.    floricuta.ranga@usamvcluj.ro 213 
Fetea Florinela Laborant S.   florinela.fetea@yahoo.com 213
Nistor Alina Lacramioara Laborant S.   alina.nistor@usamvcluj.ro  
Popa Ioana Anisoara Laborant S.   ioanaa.anisoara@gmail.com