Cadre didactice

 

Nume si prenume Functie didactica Functie de conducere Email Telefon Interior
Mudura Elena Profesor Decan elena.mudura@usamvcluj.ro 274
Muste Sevastita Profesor Director departament- IPA sevastita.muste@usamvcluj.ro 259
Racolta Emil Profesor   emil.racolta@usamvcluj.ro 290 
Paucean Adriana Profesor Director adjunct adriana.paucean@usamvcluj.ro 273
Jimborean Anamaria Mirela Conferențiar Prodecan activitatea cu studenţii -FSTA mirela.jimborean@usamvcluj.ro  
Muresan Crina Conferențiar Prodecan cu activitatea didactica-FSTA  crina.muresan@usamvcluj.ro  
Tibulca Dorin Conferențiar   dorin.tibulca@usamvcluj.ro  
Salagean Dan Conferențiar Administrator departament IPA  dan.salagean@usamvcluj.ro  
Semeniuc Cristina  Anamaria Conferențiar  Responsabil cu educaţia cristina.semeniuc@usamvcluj.ro 219 
Muresan Vlad Conferențiar Responsabil cu cercetarea vlad.muresan@usamvcluj.ro 290 
Man Simona Conferențiar Responsabil cu asigurarea calităṭii simona.man@usamvcluj.ro 269 
Coldea Teodora Şef lucrari   teodora.coldea@usamvcluj.ro  
Pop Anamaria Şef lucrari   anamaria.pop@usamvcluj.ro  
Muresan Andruta Elena Şef lucrari   andruta.muresan@usamvcluj.ro  
Romina Marc Şef lucrari    romina.vlaic@usamvcluj.ro  
Borsa Andrei Şef lucrari Responsabil targuri si expozitii. Responsabil administrare site

Responsabil cu activităţi sociale şi cu studenţii

andrei.borsa@usamvcluj.ro  
Simona Chis Şef lucrari   simona.chis@usamvcluj.ro  
Melinda Fogarasi Şef lucrari   melinda.nagy@usamvcluj.ro  
Delia Michiu Asistent   delia.michiu@usamvcluj.ro  
Georgiana MARTIS Asistent   georgiana.petrut@usamvcluj.ro  
Borsa Raluca Alexandra Laborant S.   raluca.bogdan@usamvcluj.ro  
Moldovan Cristina Nicoleta Laborant S.   cristina-nicoleta.moldovan@usamvcluj.ro  
Botos Daniel Laborant S.   daniel.botos@usamvcluj.ro 256
Oprea Vasile Tehnician   vasile.oprea@usamvcluj.ro  
Nasaudean Robert Ing. statii pilot   robert.nasaudean@usamvcluj.ro  
Hedesiu Dana Laborant S.   danahedesiu@yahoo.com