Cadre didactice

 

Nume si prenume Functie didactica Functie de conducere Email Telefon Interior
Mudura Elena Profesor Decan elena.mudura@usamvcluj.ro 274
Muresan Crina Profesor Director departament- IPA crina.muresan@usamvcluj.ro 259
Muresan Vlad Profesor Prodecan cu activitatea didactica-FSTA vlad.muresan@usamvcluj.ro 290
Jimborean Anamaria Mirela Profesor Prodecan activitatea cu studenţii -FSTA mirela.jimborean@usamvcluj.ro 273
Muste Sevastita Profesor sevastita.muste@usamvcluj.ro 219
Paucean Adriana Profesor adriana.paucean@usamvcluj.ro 290
Racolta Emil Profesor emil.racolta@usamvcluj.ro
Semeniuc Cristina  Anamaria Profesor cristina.semeniuc@usamvcluj.ro
Tibulca Dorin Conferențiar dorin.tibulca@usamvcluj.ro
Salagean Dan Conferențiar  dan.salagean@usamvcluj.ro
Man Simona Conferențiar Director adjunct simona.man@usamvcluj.ro 269
Coldea Teodora Conferențiar Responsabil cu asigurarea calităṭii teodora.coldea@usamvcluj.ro
Pop Anamaria Conferențiar Responsabil cu educaţia anamaria.pop@usamvcluj.ro
Muresan Andruta Elena Şef lucrari andruta.muresan@usamvcluj.ro
Romina Marc Şef lucrari  romina.vlaic@usamvcluj.ro
Borsa Andrei Şef lucrari Responsabil targuri si expozitii. Responsabil administrare site andrei.borsa@usamvcluj.ro
Simona Chis Şef lucrari simona.chis@usamvcluj.ro
Melinda Fogarasi Şef lucrari Administrator departament IPA melinda.nagy@usamvcluj.ro
Delia Michiu Asistent Responsabil cu cercetarea delia.michiu@usamvcluj.ro
Georgiana MARTIS Asistent Responsabil cu activităţi sociale şi cu studenţii georgiana.petrut@usamvcluj.ro
Maria Socaciu Asistent maria-ioana.socaciu@usamvcluj.ro
Borsa Raluca Alexandra Laborant S. raluca.bogdan@usamvcluj.ro
Mihail Rotaru Laborant S. mihail.rotaru@usamvcluj.ro
Oprea Vasile Tehnician vasile.oprea@usamvcluj.ro
Nasaudean Robert Ing. statii pilot robert.nasaudean@usamvcluj.ro
Bodea Mihaela Laborant S. mihaelabodeac@gmail.com