siglaSTA-transparent 

 Facultatea de Ştiinţa și Tehnologia Alimentelor


 Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară Cluj-Napoca

English French German Italian Spanish

Cine suntem?

Asociația Știința și Tehnologia Alimentelor ( A.S.T.A ) Cluj-Napoca este organizația reprezentativă pentru studenții FSTA din cadrul USAMV CLUJ-NAPOCA. S-a înființat legal în data de 2.12.2014


Scopul nostru este de încuraja voluntariatul prin organizarea de activități culturale, științifice, de divertisment și sprijinirea studențiilor de la FSTA.


MEMBRII FONDATORI

CHIȘ MARIA SIMONA
PRECUP GABRIELA
FOSTOC GEORGIANA
DOMSA DANIELA ANDRADA
SUCIU ROXANA IOANA
CORPODEAN ANA-MARIA CORNELIA
COACAZA ANCA VIORICA

 

LISTA VOLUNTARI USAMV FSTA

AGRISAN GEORGIANA- Master FQM, ANUL 1
ARDELEAN DIANA- CEPA, ANUL II
ARNĂUTU IOANA- CEPA, ANUL IV
ARTENE IOANA- IPA, ANUL 4
AVRAM SORINA- IPA, ANUL I
BALEA VERONICA COSMINA- CEPA, ANUL II
BALINT RALUCA-IOANA- TPPA, ANUL III
BARTA BRIGITTA- IPA, ANUL I
BÂLC IOAN CRISTIAN- CEPA, ANUL II
BELIȘICĂ LUMINIȚA- IPA, ANUL I
BENȚAN ADINA- IPA, ANUL I
BILȚ GABRIELA- IPA, ANUL I
BOBEANU CRISTINA- CEPA, ANUL II
BOBIS ALEXANDRA-IPA, ANUL I
BOLBOS ANAMARIA- CEPA, ANUL II
BOZAI DANIELA DIANA- IPA, ANUL I
BULAT MIHAELA- IPA, ANUL I
BURDETI IONELA- TPPA, ANUL IV
BUTYKA JULIA- CEPA, ANUL IV
CĂLINOIU LAVINIA- MASTER FQM II
CĂRBUNE ALEXANDRU- IPA, ANUL I
CHEZAN LIVIA- CEPA, ANUL IV
CHIRA ADINA- IPA, ANUL I
CHIȘ DANIELA- IPA, ANUL I
CIOARA ANDREEA- IPA, ANUL I
CODREA CLAUDIA- IPA, ANUL I
CORDEA MARCELA CAMELIA- IPA, ANUL I
DEAC LAVINIA- IPA, ANUL I
DEOANCĂ MARIA ANCA- IPA, ANUL I
FODORUȚ ANCUȚA- CEPA, ANUL II
GHIMICI SORINA- CEPA, ANUL IV
GORCEA TEODORA- CEPA, ANUL II
HOMĂNĂ ȘTEFANA- IPA, ANUL III
MAXIM CORINA- CEPA, ANUL II
MIC MARIA- CEPA, ANUL IV
MOLDOVAN ANDREEA- CEPA, ANUL IV
MORAR MARIA-IOANA- CEPA, ANUL IV
MUREȘAN MARIA- CEPA, ANUL IV
NICOARĂ COSMIN- TPPA, ANUL II
NUȚU GABRIEL- IPA, ANUL II
OLELEU CIOBAN FLAVIA- CEPA, ANUL II
PETRUȚ GEORGIANA- MASTER SAPCO II
PINTEA GEORGIANA- IPA, ANUL II
PÎNZARIU DENISA- IPA, ANUL I
PRODANIUC MIHAELA- IPA, ANUL IV
ROBU ONIȚA- TPPA, ANUL IV
RUNCAN LENUTA- TPPA, ANUL IV
RUS VALENTINA- MASTER FQM I
RUSU BOGDAN- IPA, ANUL II
SĂMĂRTINEAN ADINA- CEPA, ANUL IV
SELAGEA DELIA- CEPA, ANUL II
SILAȘI EVELINA- MASTER GNDA I
SOMEȘAN IONELA- TPPA, ANUL IV
SOPORAN LAVINIA- CEPA, ANUL IV
STÂNGU IOANA- IPA, ANUL I
TIMIȘ MARIA- IPA, ANUL II
TOMA LUCIA- MASTER GNDA I
ȚIPLEA RALUCA- TPPA, ANUL III
VASILACHE DIANA- IPA, ANUL I
ZĂPÂRȚAN LAURA- CEPA, ANUL IV