siglaSTA-transparent 

 Facultatea de Ştiinţa și Tehnologia Alimentelor


 Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară Cluj-Napoca

English French German Italian Spanish

Cadre didactice

Nume si prenumeFunctie didacticaFunctie de conducereEmailTelefon Interior

Socaciu Carmen

Profesor

 

carmen.socaciu@usamvcluj.ro

213 

Stanila Andreea

Profesor

Responsabil cu educaţia

andreea.stanila@usamvcluj.ro

213 

Tofana Maria

Profesor

Decan FSTA

maria.tofana@usamvcluj.ro

229

Muntean Edward

Profesor

Administrator departament

emuntean@usamvcluj.ro

213

Rotar Mihaela- Ancuta

Profesor

Director Departament IDFR USAMV Cluj-Napoca

Responsabil cu activităţi sociale şi cu studenţii

anca.rotar@usamvcluj.ro

217 

Suharoschi Ramona

Profesor

Director Departament II

ramona.suharoschi@usamvcluj.ro

299

Leopold Loredana

Conferentiar

Responsabil cu Siguranṭa calităṭii

dana.leopold@usamvcluj.ro

213 

Socaci Sonia Ancuta

Conferentiar

Prodecan activitatea de cercetare şi relaţii internaţionale sonia.socaci@usamvcluj.ro

273 

Stan Laura

Conferentiar

Responsabil cu cercetarea

laurastan@usamvcluj.ro

269

Vodnar Dan

Conferentiar

Prorector Stiintific-USAMV Cluj-Napoca, Director adjunct

dan.vodnar@usamvcluj.ro

213

Coman Cristina

Asistent   cristina.coman@usamvcluj.ro 213
Diaconeasa Zorita Asistent  Resp. dep. site zorita.diaconeasa@usamvcluj.ro  
Mihai Mihaela Asistent   mihaela.mihai@usamvcluj.ro  
Pop Oana Lelia Asistent   oana.pop@usamvcluj.ro  
Salanţă Liliana Asistent   liana.salanta@usamvcluj.ro  
Cuibus Lucian Asistent   lucian.cuibus@usamvcluj.ro  
Farcas Anca Asistent  
anca.farcas@usamvcluj.ro  

Ranga Floricuta

ing.laborant

 

floricuta.ranga@usamvcluj.ro

213

Fetea Florinela

ing.laborant

 

florinela.fetea@yahoo.com

213