siglaSTA-transparent 

 Facultatea de Ştiinţa și Tehnologia Alimentelor


 Universitatea de Ştiinţe Agricole şi Medicină Veterinară Cluj-Napoca

English French German Italian Spanish

Cadre didactice

Nume si prenumeFunctie didacticaFunctie de conducereEmailTelefon Interior
Muste Sevastita Profesor Director departament- IPA sevastita.muste@usamvcluj.ro 259
Racolta Emil Profesor   emil.racolta@usamvcluj.ro 290 
Mudura Elena Conferențiar Prodecan cu activitatea didactica-FSTA  elena.mudura@usamvcluj.ro 274 
Paucean Adriana Conferențiar

Administrator departament IPA

adriana.paucean@usamvcluj.ro 273
Tibulca Dorin Conferențiar Director adjunct dorin.tibulca@usamvcluj.ro 273 
Muresan Crina Conferențiar Responsabil cu educaţia  crina.muresan@usamvcluj.ro  
Salagean Dan Conferențiar Responsabil cu activităţi sociale şi cu studenţii  dan.salagean@usamvcluj.ro  
 Semeniuc Cristina  Anamaria Conferențiar  Responsabil cu cercetarea  cristina.semeniuc@usamvcluj.ro 219 
Jimborean Anamaria Mirela Şef lucrari Prodecan activitatea cu studenţii -FSTA mirela.jimborean@usamvcluj.ro -
Man Simona Şef lucrari Responsabil cu Siguranṭa calităṭii simona.man@usamvcluj.ro 269 
Coldea Teodora Şef lucrari   teodora.coldea@usamvcluj.ro  
Muresan Vlad Şef lucrari   vlad.muresan@usamvcluj.ro 290 
Pop Anamaria Şef lucrari   anamaria.pop@usamvcluj.ro  
Borsa Andrei Asistent

Responsabil targuri si expozitii. Responsabil administrare site

andrei.borsa@usamvcluj.ro  
         
Muresan Andruta Elena Asistent   andruta.muresan@usamvcluj.ro  
Romina Vlaic Asistent   romina.vlaic@usamvcluj.ro  
Melinda Fogarasi Asistent   melinda.nagy@usamvcluj.ro  
Pop Carmen Asistent   carmen.pop@usamvcluj.ro  
Borsa Raluca Alexandra ing.laborant   raluca.bogdan@usamvcluj.ro  
Botos Daniel ing.laborant   daniel.botos@usamvcluj.ro 256